MISTR

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 37 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-18-396904-8
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti s vedením týmu? Rád pracuješ s lidmi a práci mistra už jsi někdy dělal?

Pak koukni na naší nabídku na pozici MISTR.

Hledáme totiž šikovného kolegu pro náš do našeho týmu.

Tvojí náplní práce bude:

  • vedení menší skupiny lidí zodpovědnost za plnění výrobního plánu, včetně kvality výrobků
  • zavádění a dodržování nápravných opatření
  • zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti
  • odborné školení podřízených
  • práce s docházkovým systémem
  • práce ve směnném provozu
Požadavky
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
  • znalost systému SAP výhodou
  • znalost nástrojů řízení (5S, SMED, KAIZEN,…) výhodou
  • přirozená autorita, spolehlivost, samostatnost
  • odolnost vůči stresu
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda
  • příplatek na zdraví ve výši 1500,- Kč
  • příplatek na dojíždění ve výši 1500,- Kč
  • možnost využití krytého bazénu v Jihlavě 1x týdně
  • penzijní připojištění ve výši 3% z vyměřovacího základu sociálního pojištění po roce trvání pracovního poměru