Propojení...

MECHANIK (ÚDRŽBA) - SKLADNÍK

Lokalita Petrovice u Karviné
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 26 000 - 28 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Matulová Heczková Iveta
Referenční číslo 4-21-247291

Popis pozice

Jste technický typ?

Máte znalost a povědomí o údržbě strojního zařízení a zajišťování náhradních dílů pro údržbu?

Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis na pozici mechanika údržby-skladníka:

  • zajištění náhradních dílů a služeb pro údržbu
  • údržba výrobních i nevýrobních zařízení
  • práce s technickou dokumentací
  • řízení skladu náhradních dílů pro údržbu
  • orientace v náhradních dílech a jejich objednávání
  • odpovědnost za technickou dokumentaci a manuály strojů
  • úzká spolupráce s údržbou
  • jednosměnný provoz

Nástup IHNED, co nejdříve

Požadavky

  • SŠ strojního zaměření
  • praxe v oboru mechanika, údržby strojů aspoň 1 rok velkou výhodou
  • praxe v řízení skladu materiálu a náhradních dílů
  • orientace v náhradních dílech potřebných pro údržbu
  • znalost systému SAP výhodou
  • základní znalost anglického jazyka
  • řidičské oprávnění sk.B
  • znalost MS Office
  • znalost a orientace v technické dokumentaci
  • zodpovědný a samostatný přístup k práci

Benefity

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • motivující platové ohodnocení
  • systém bonusů - výkonnostní prémie, kvartální prémie
  • 13. plat
  • příspěvek na stravné
  • 5 týdnů dovolené

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Výroba a provoz | Strojírenství | Průmysl | Výroba a průmysl | Mechanik | Údržbář | Skladník | Údržba | Sklad | SAP | Mechanic