Propojení...

MATERIÁLOVÝ DISPONENT/KA | MLADÁ BOLESLAV

Lokalita Mladá Boleslav
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Čermáková Hana
Referenční číslo 5-30-247340

Popis pozice

Pro našeho významného klienta hledáme na Mladoboleslavsku, vhodné uchazeče na pozici MATERIÁLOVÝ DISPONENT/KA

Náplň práce:

  • zpracování požadavků zákazníka
  • provádění kontroly stavu výrobků ve skladech a porovnání s požadavky klienta
  • předání podkladů a požadavků výrobě a expedici
  • zajištění a kontrola odeslání výrobků k zákazníkovi
  • přijímaní, evidence a vyřizování reklamace od zákazníka

Požadavky

  • aktivní znalost NJ (denní komunikace)
  • znalost logistických procesů
  • pro-zákaznický přístup
  • dobré prezentační a organizační schopnosti
  • ativní ŘP B
  • samostatnost

Benefity

  • pololetní mimořádné odměny
  • 13. plat a další benefity
  • pravidelný růst průměrného výdělku
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích
  • mobilní telefon
  • poukázky na sport a masáže

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Logistika | Specialista | Materiál | Výroba | Managing clerk