Propojení...

Máš AJ a NJ a chceš mít flexibilní prac. dobu?

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Vlčková Klára
Referenční číslo 20-28-247361

Popis pozice

Máš komunikativní angličtinu a domluvíš se i německy?
Baví tě práce s finančními daty a dokumenty?
Láká tě mezinárodní prostředí a chceš pracovat pro stabilní společnost?

Možná jsi to ty, koho právě hledáme.

Tuhle práci si zamiluješ, pokud:

  • hledáš práci v mladém kolektivu a chceš pracovat v partě mladých lidí.
  • chceš poznat nové přátele i zkušené profesionály, kteří s tebou budou sdílet své zkušenosti a mnohé se od nich naučíš.
  • jsi motivovaný člověk, umíš si práci zorganizovat, takže oceníš flexibilní pracovní dobu.
  • rád používáš cizí jazyky, především angličtinu a němčinu.

Co budeš mít na starosti?
  • Vystavování účetních dokumentů jako jsou faktury a dobropisy
  • Distribuci finálních faktur a souvisejících dokumentů do regionů
  • Shromažďování pokladů pro fakturaci
  • Upload dat do fakturačního systému a jejich následná kontrola
  • Zpracování reportingu a finančních analýz pro různé uživatele
  • Komunikaci s interními i externími klienty, zodpovídaní otázek týkajících se fakturace i účetních dokladů
  • Dodržování interních procesů a procedur

Požadavky

Hledáme právě tebe, pokud…
  • máš pokročilou angličtinu pro denní komunikaci a středně pokročilou němčinu.
  • umíš pracovat s počítačem, používáš MS Office (především Excel).
  • jsi motivovaný týmový hráč, který umí pracovat i samostatně.
  • znáš finanční procesy
  • máš dobré analytické myšlení

Na této pozici bude výhodou pokud:
  • máš předchozí pracovní zkušenost z administrativy, financí nebo SSC.
  • umíš pracovat ve finančním systému (ideálně SAP).

Benefity

Jaké tě čekají výhody a benefity?
Na jaké benefit se můžete těšit?
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova (3 dny/měsíčně)
  • 5 400 Kč na jazykové vzdělávání a další kurzy
  • 2 placené dny na externí školení
  • Propracovaný systém interního vzdělávání a rotační program
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Kafetérie (v hodnotě 3% hrubého měsíčního platu)
  • Úrazové a cestovní připojištění i pro soukromé účely
  • Zaměstnanecké slevy
  • Občerstvení na pracovišti, včetně košíků s ovocem
  • Teambuildingy a zaměstnanecké akce

Lokalita: Praha (v docházkové vzdálenosti stanice metra)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=business-services

Multilingual | Finance a bankovnictví | Finance SSC | Účetnictví | Účetní | Analytik | SAP | Reporting | Accounts payable | Accounts receivable | Fakturace | Finance | SSC | Invoice clerk