Propojení...

MARKETÉR

Lokalita Zlínský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 24 hodinami
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-13-237986

Popis pozice

Máte zkušenosti z výrobní společnosti, jste technicky zaměřen/a a umíte komunikovat a vyjednávat?

Pošlete nám Váš životopis v českém a anglickém jazyce.
Vaší náplní práce bude:

  • Každodenní komunikace se zákazníkem (telefon - email, příp. osobně)
  • Podílení se na tvorbě cenové politiky
  • Stanovování cen a vyjednávání se zákazníkem
  • Podpora marketingové strategie firmy
  • Sledování vývoje na trhu
  • Práce spojená s technickým produktem
  • Řízení zakázky z hlediska sjednávání ceny

Požadavky

  • VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Angličtina pro komunikaci se zákazníky
  • Zkušenosti s cenovým vyjednáváním z výrobní společnosti
  • Technické myšlení, technický background
  • Dobrá znalost Excel

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy ke mzdě
  • Životní pojištění
  • Příspěvky na dopravu/bydlení
  • Sickdays
  • Příspěvek na sportovní aktivity

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Engineering | Obchod a marketing | Elektrotechnika | Obchod | Strojírenství | Marketing / PR | Manažer | Obchodní zástupce | Reprezentant / zástupce | Specialista | Obchodní manažer | Automotive | Electro / CG | Marketing | Produkt | Technický produkt | Marketing policy