MANUÁLNÍ VÝPOMOC V KANCELÁŘI - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA,100 Kč/hod

Lokalita Střížkov
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 100 Kč/hod.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244703

Popis pozice

Hledáte přivýdělek při studiu? Jste fyzicky zdatní a časově flexibilní? Právě pro Vás máme nabídku brigády. Významná česká společnost totiž hledá brigádníky na manuální výpomoc.

Náplň práce:

  • přeskládání nábytku v kanceláři
  • úprava zasedacích místností
  • další pomocné práce

Jedná se o flexibilní brigádu minimálně dva dny každý týden.
Lokalita: Praha 1
Mzda: 100 Kč/hod

Požadavky

  • student VŠ
  • časová flexibilita - možnost docházet každý čtvrtek a pátek
  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost, odpovědnost, ochota spolupracovat dlouhodobě

Benefity

  • nabídka dlouhodobé spolupráce
  • pracoviště v centru Prahy
  • příjemný kolektiv

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Výroba a provoz | Sklady a stěhování | Lehké pomocné práce | Manipulant | Administration