Propojení...

MANUÁLNÍ PRÁCE NA LETIŠTI - až 135 Kč/hod!

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 110 - 135 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-243686

Popis pozice

Hledáte si zaměstnání, kde můžete nastoupit ihned?
Zkušenosti nepotřebujete, stačí nám Váš životopis!

Pro mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky sídlící na Praze 6 hledáme pracovníky na SORT ZÁSILEK.

Náplň práce:

  • Manipulace se zásilkami
  • Skenování nákladních listů
  • Nakládání a vykládání zásilek

Lokalita: Praha 6 - Ruzyně
Pracovní doba: Po - Pá: 15:00-23:00 hodin (40 hod/týden)
Nástup: IHNED
Mzda: až 135 Kč/hod

Požadavky

  • Fyzická zdatnost - manipulace i s objemnými zásilkami
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci

Benefity

25 Kč/hod bonus za odvedenou práci
Příspěvek na dopravu 158 Kč/den - je-li pracovní doba delší než do 23:00
Možnost dlouhodobé spolupráce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=brigady-docasna-prideleni

Výroba a provoz | Sklady a stěhování | Lehké pomocné práce | Skladník | Manipulant | Balení | Doplňování | Etiketování | Sklad | Storeman / Operator