Propojení...

MANUÁLNÍ BRIGÁDA, 150 Kč/hod., Praha 10

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 150 Kč
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-322992

Popis pozice

Hledáte si manuální brigádu? Jste technicky zaměřený člověk? Pak nám zašlete Váš životopis!

Na pozici MONTÉRA budete mít na starosti:

  • Skládání vložek zámků a visacích zámků z komponentů
  • Výroba bezpečnostních klíčů
  • Čtení kombinací a rozpisů systémů generálního klíče
  • Vyskladňování a balení zboží na základě zakázek
  • Zadávání dat do PC

Nástup: Ihned
Pracovní doba: Po - Pá: 8:00 – 16:30
Docházka: dle domluvy, 20 hodin týdně
Mzda: 150 Kč/hodina
Lokalita: Praha 10

Požadavky

  • SOU nebo SŠ se strojírenským nebo elektro zaměřením výhodou
  • Praxe v oblasti výroby či montáže výhodou
  • Schopnost základní práce na PC
  • Flexibilita
  • Manuální zručnost

Benefity

  • Stravenky 110 Kč

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Operátor | Technik | Výroba | Montáž | Worker