Propojení...

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/CE ve SKLADU - Mošnov (90 - 100 Kč/hod.)

Lokalita Příbor
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 90 - 100 Kč/hod.
Zveřejněno před 19 dny
Kontaktní osoba Rohlová Tereza
Referenční číslo 4-13-244547

Popis pozice

Hledáte práci pouze na denní směny? Nevadí Vám manuální práce? Případně už máte zkušenosti s prací ve skladu? Pak máme skvělou nabídku právě pro Vás!

Náplň práce:

  • manipulace se zbožím
  • přebalování zboží z větších krabic do menších, třídění zboží
  • vykládka, ukládání do skladu
  • expedice
  • štítkování
  • další pomocné práce dle potřeb skladu
  • práce na PC

Pracoviště: MOŠNOV

Práce ve všední dny od PO do PÁ, denní směny v době 9:00 - 17:00 hod.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Požadavky

  • fyzická zdatnost
  • spolehlivost
  • časová flexibilita

Benefity

  • stravenky
  • pouze denní směny

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Výroba a provoz | Logistika | Sklady a stěhování | Manipulant | Operátor | Skladník | Sklad | Storeman / Operator