Propojení...

MANAŽER ZAMĚSTNANECKÝCH VZTAHŮ, osobní automobil

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-12-244765

Popis pozice

Vyznáte se v pracovně právní problematice? Empatie Vám není cizí a máte výborné vyjadřovací schopnosti? Hledáme manažera se zkušeností v oblasti lidských zdrojů, který rád pracuje se zaměstnanci a řeší jejich podněty.

Pokud Vás láká působit ve firmě, která má zvuk, tradici a nabízí nespočet výhod, neváhejte a kontaktujte nás.

Vaši náplní práce bude:

  • kontrola činností jednotlivých oddělení
  • řešení problémů zaměstnanců
  • hledání nových komunikačních kanálů
  • komunikace nových procesů výrobě
  • komunikace s odbory a vedením společnosti
  • vedení týmu 4 lidí
  • komunikace s výrobou
  • role mentora pro zaměstnance

Požadavky

  • min. bakalářské vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka - denní komunikace
  • zkušenosti z obdobné pozice min. 3 roky
  • znalost pracovně právní problematiky
  • manažerské schopnosti
  • silná osobnost
  • výborné vyjadřovací schopnosti
  • empatie
  • týmový hráč
  • samostatnost
  • zkušenosti z výroby výhodou

Benefity

  • osobní automobil také pro soukromé účely
  • 13,14,15. plat
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvky na stravování
  • vzdělávací kurzy
  • slevy na produkty společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Ostatní | Jazyky | HR | Manažer | Senior | HR Manager