Propojení...

MANAŽER ZAKÁZEK

Lokalita Uherské Hradiště
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Lambrev Martin
Referenční číslo 10-13-244356

Popis pozice

Velmi zajímavá pracovní nabídka pro zkušené němčináře. Uvažujete o změně zaměstnání, máte rádi, když má Vaše práce smysl a hledáte stabilního zaměstnavatele, který Vás bude brát jako partnera a ne jen jako "jednoho z davu"-

Pak je toto příležitost právě pro Vás. Hledáme kolegu na pozici MANAŽER ZAKÁZEK.

Vaši hlavní odpovědností bude podílení se na přípravě nových zakázek a jejich následné řízení v rámci interních projektů. Nevyhnete se komunikaci se zákazníkem, budete dohlížet nad realizací zakázky a také jejím předání přímo u zákazníka.
To znamená, budete mít vše "pod palcem" a mít možnost ovlivnit výsledek a spokojenost zákazníka.
Na svou práci nebudete sami, budete mít k dispozici menší tým lidi (v závislosti na velikosti projektů) a k dispozici Vám rovněž budou kolegové z nákupu, logistiky, výroby a R&D

Požadavky

  • SŠ/VŠ technického nebo stavebního směru
  • praxe v oblasti projektového managementu
  • pro klientský přístup
  • pokročilá znalost německého jazyka, znalost angličtiny vítána
  • praxe v oblasti komunikace se zákazníkem
  • schopnost čtení základní stavební technické dokumentace

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • příspěvky na stravování
  • mobil, notebook a automobil (zprvu jen pro služební cesty, ale časem i pro soukromé účely)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Stavebnictví | Pozemní | Manažer | Stavba | Projekt | Account Manager