Propojení...

MANAŽER ÚDRŽBY s AJ, až 45 000 Kč

Lokalita Nové Hrady
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Kovářová Hana
Referenční číslo 7-30-247337

Popis pozice

Víte, co management údržby výrobní společnosti obnáší? S pojmy jako preventivní údržba, plánování oprav a investic, chybovost výrobních zařízení se setkáváte denně? Jste aktivní člověk, který hledá příležitosti, předchází problémům a dokáže vést středně velký tým? Je pro Vás zajímavá lokalita v dojezdu do hodiny od Českých Budějovic?

Pakliže jsou Vaše odpovědi ANO, pak hledáme právě Vás.

Na pozici Manažera údržby budete klíčovou osobou pro provoz výrobního závodu na Českobudějovicku.

Mezi Vaše hlavní zodpovědnosti bude patřit:

  • řízení údržby včetně dohledu nad budgetem
  • plánování údržby a investic
  • vyhodnocování poruchovosti a návrh náprav
  • spolupráce při výběrových řízeních a spolupráce s dodavateli
  • vedení týmu údržby

Požadavky

  • technické vzdělání a zkušenost z údržby výrobní společnosti PODMÍNKOU
  • angličtina minimálně na mírně pokročilé úrovni (spolupráce s dodavateli a kolegy ze zahraničí)
  • práce s technickou dokumentací
  • orientace v příslušné legislativě (BOZP, PO)
  • běžný uživatel MS Office
  • aktivní a systematický přístup
  • analytické schopnosti
  • důslednost
  • silná osobnost s přirozenou autoritou
  • ŘP skup.B, aktivní řidič

Benefity

  • mzda až 45 000 Kč / měs
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • příležitost k seberealizaci
  • profesní růst
  • stabilní a silný zaměstnavatel

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a provoz | Potravinářství | Strojírenství | Vedoucí | Manažer | Technik | Údržba | Technical director