Propojení...

MANAŽER ÚDRŽBY

Lokalita Ostrava
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 70 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-241059

Popis pozice

Ideální kandidát = zkušený manažer z oblasti údržby v automotive. Nicméně i obdobné zkušenosti uvítáme. Pro evropskou, výrobní společnost působící v oblasti automotive, hledáme MANAŽERA ÚDRŽBY.

Náplň práce:

  • řízení odd. údržby a koordinace činnosti zaměstnanců údržby
  • spolupráce na tvorbě, naplňování a vyhodnocování plánu údržby
  • výběrová řízení pro realizaci a nákup servisních služeb a náhradních dílů
  • jednání s externími dodavateli
  • zodpovědnost a vyhodnocování poruchovosti výrob
  • dohled nad BOZP a PO
  • motivace a vedení týmu spolupracovníků spolupráce s ostatními odd. společnosti

Požadavky

  • VŠ/SŠ technického směru (strojírenství výhodou)
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti z automotive výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • pokročilá znalost MS Office
  • znalost SAP výhodou
  • schopnost flexibilně pracovat
  • řidičský průkaz sk. B

Benefity

  • zázemí stabilní společnosti
  • bonusová složka mzdy
  • 13. plat
  • stravenky
  • penzijní připojištění
  • jazykové kurzy
  • roční odměny

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Údržbář | Kvalita | Technical director