MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY, automotive

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
7-23-350688
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte tah na branku a domluvíte se anglicky? Víte, co obnáší pojmy up-selling a cross-selling? Máte zkušenost s obchodem, či nákupem ve výrobní firmě?

Potřebujeme člověka, kterému svěříme do péče své strategické klienty. Jeho úkolem bude:

Jeho úkolem bude:

  • navazovaní a udržování profesionálních vztahů s klíčovými osobami u příslušných zákazníků
  • koordinace práce zaměstnanců firmy, aby byly splněny požadavky zákazníka
  • dohled nad poptávkou a nabídkou, dodržováním terminů
  • tvorba plánů prodeje a finančních rozpočtových plánů s příslušnými klíčovými zaměstnanci
  • komunikace vzniklých problémů
  • příprava reportingu pro management (KPI, analýza dat)
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání ekonomického, nebo technického směru
  • angličtina pro denní využití – např. pro komunikaci s globálními manažery skupiny
  • předchozí zkušenost (z obchodu, s řízením projektů, s nákupem) - ideálně ve výrobní firmě
  • profesionální přístup, se zaměřením na zákazníka
  • dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook )
  • zkušenost se SAP výhodou
Benefity
  • měsíční bonus do 3000 Kč
  • příspěvek na závodní stravování (obědy v areálu společnosti už od 31 Kč)
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 450 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy zdarma v místě výkonu práce
  • firemní akce