Propojení...

Manažer oddělení Databázové podpory

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 80 000 - 100 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 17 dny
Kontaktní osoba Králová Lenka
Referenční číslo 2-10-240689

Popis pozice

Jste zkušený team leader? Umíte vést lidi a motivovat je k práci a dobrým výkonům?
Máte velmi dobré zkušenosti s podporou či administrací databází?
Chcete pracovat na mezinárodních projektech a koordinovat projekty týkající se Databází?

Požadavky

Co požadujeme?
  • Dlouhodobou zkušenost s vedením týmu (10+ lidí), motivací, nastavováním KPI´s, hodnocením, výběrem lidí do týmu...
  • Zkušenost s podporou databází Oracle/MySQL/MS SQL/Sybase či jakékoliv jiné
  • Velmi dobrá znalost angličtiny (pro práci na mezinárodních projektech)

Benefity

  • Automobil
  • Finanční bonusy
  • Stravenky
  • Certifikace, školení
  • 5 týdnů dovolené
  • Sickdays (6)
  • Podpora v nemoci za prvních 10 dnů
  • Jazykové kurzy
  • Poukázky Flexipass atd.
  • Příspěvek při narození potomka 2000 Kč

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Management | Správa systému a hw | Manažer | Specialista | Vedoucí týmu | Databáze | DB2 | Oracle | MySQL | MS SQL Server | Postgre SQL | SQL | IT Manager