Manažer obchodní skupiny | Napájecí systémy a datové sítě | Praha

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 60 000 - 70 000 Kč
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Braunstein Jakub
Referenční číslo 2-30-329104

Popis pozice

Hledáme vhodné kandidáty na pozici team leadera pro prodej systému záložního napájení pro ICT technologie a systémů pro energetickou optimalizaci provozu těchto technologií. Jedná se zejména o produkty určené pro použití v datových sítích, serverovnách, telekomunikačních ústřednách a datových centrech.

Pracovní náplň:

  • vedení a řízení teamu obchodní skupiny
  • vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí ve svěřeném segmentu
  • péče o stávající zákazníky a rozšiřování spolupráce
  • tvorba obchodních nabídek
  • prezentace produktů a novinek
  • účast na výstavách a konferencích
  • jednání s tuzemskými i zahraničními dodavateli
  • spoluúčast na tvorbě strategie prodeje
  • návrhy obchodních plánů skupiny
  • reporting

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání – technický obor (ideálně elektrotechnického směru)
  • praxe na obchodní pozici v některém z oborů telco/IT/slaboproud/silnoproud
  • dobré vyjednávací, komunikační a prezentační dovednosti
  • AJ na komunikační úrovni (alespoň středně pokročilá znalost)
  • orientace v oblasti záložních zdrojů a napájení
  • řidičský průkaz sk. B

  • jistotu a zázemí ekonomicky stabilní společnosti, 20 let na trhu v ČR
  • zajímavé zaměstnání v prostředí moderních telekomunikačních a ICT technologií
  • výborné platové ohodnocení - fixní částka + odměny
  • přátelský kolektiv
  • školení v tuzemsku i zahraničí
  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání s možností profesního i mzdového růstu
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • vlastní kancelář
  • velmi příjemné prostředí

Obchod a marketing | Obchod | Obchodní manažer | KAM | Telekomunikace | Technický produkt | Engineering | IT | Sales team manager