MANAŽER LOGISTIKY / VÝROBY

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
75 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
9-30-341354
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

* Vaším úkolem bude řízení výroby finálních dílů dle plánu výroby, systémů kvality a kvalitativních požadavků na výrobky
* Vytváření a dohled na dodržováním preventivních opatření, hledání úspor a neustálé zlepšování všech činností haly
* Spolupráce na tvorbě systémových pravidel
* Vedení, motivace a hodnocení pracovníků

Požadavky

* vzdělání SŠ/VŠ technického směru
* 3 roky praxe
* znalost výrobního procesu, zkušenosti z automobilového průmyslu
* znalosti řízení lidských zdrojů a vedení lidí
* BOZP, PO, EMS, IATF 16949, ISO 14001
* Six Sigma a Lean Manufacturing
* středně pokročilá znalost AJ nebo NJ
inteligence
* technické myšlení, analytické a logické myšlení
* řidičský průkaz sk. B

* výborné finanční ohodnocení odpovídající výkonu a schopnostem
* služební automobil i k osobnímu užívání
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* odborné vzdělávání a profesní rozvoj, jazykové kurzy
* systém zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, poukázky na sport , relaxaci a kulturu a další zaměstnanecké výhody)