MANAŽER LOGISTIKY

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
8-21-405196
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený manažer logistiky? Jste-li kreativní, inovativní, máte vynikající organizační schopnosti a zkušenosti v oblasti logistiky, na tuto pozici hledáme právě pro vás!

Náplň práce:

  • efektivní řízení zdrojů (sklad, interní logistika, nákup a zákaznický servis) podle definovaných cílů a rozpočtu
  • plánování a zlepšování logistických procesů a systémů (interních i externích) v rámci LEAN výrobního přístupu
  • zodpovědnost za logistické zdroje závodu za účelem dosažení úrovně dodávek a očekávaných služeb zákazníků
  • zodpovědnost za KPI
Požadavky
  • zkušenosti alepsoň 3 roky na obdobné pozici
  • komunikativní znalost anglického jazyka - denní komunikace ve společnosti a se zákazníky
  • znalost programového řízení zásob, plánování a logistiky
  • vynikající organizační schopnosti a schopnost pracovat pod tlakem
  • zkušenosti s řízením týmu a vynikající komunikační schopnosti
Benefity
  • Příspěvek na volnočasové aktivity formou Flexi passů
  • Příspěvek na dojíždění, dopravu
  • Týden dovolené navíc (25dní)
  • Příspěvek na penzijní připojištění