MANAŽER KVALITY| služební vůz

Plný úvazek
Mzda
110 000 - 150 000 Kč
Referenční číslo
9-21-375213
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledá se MANAŽERA KVALITY, který dokáže vést tým podřízených pracovníků a celkově oddělení kvality, má již bohaté zkušenosti v oblasti kvality z automotive výrobního prostředí.

Budete zastávat velice důležitou funkci v rámci závodu a zodpovídat za celkovou kvalitu v rámci výroby.

Na dané pozici bude Vaší náplní práce:

  • řízení oddělení kvality
  • stanovování cílů oddělení, jejich dosažení, řízení průběhu
  • zlepšování a zvyšování efektivity systému jakosti
  • zodpovědnost za vzorkování a změny se zákazníky – PPAP
  • řízení procesů zákaznické i dodavatelské kvality, řešení reklamací
  • organizace interních a zákaznických auditů
  • zodpovědnost za nápravná a preventivní opatření při neshodě
  • zavádění statistických metod ve společnosti
  • spolupráce na projektech, vyhodnocování výsledků kvality
  • reporting
Požadavky
  • vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti automotive
  • zkušenost s vedením oddělení kvality min 5 let
  • komunikativní anglický jazyk
  • znalost automotive norem, nástrojů a metod řízení jakosti (IATF 16949, FMEA, PPAP, APQP, SPC, 8D, atd.)
  • velkou výhodou zkušenost s pohledovými díly, zkušenost s JIT
Benefity
  • služební vůz i k soukromým účelům
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu 2,50 Kč/km
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • výhodný mobilní tarif pro soukromé využití
  • firemní akce
  • možnost kariérního rozvoje
  • pro kandidáty žijící mimo Plzeň relokační balíček