Propojení...

MANAŽER KVALITY S NJ

Lokalita Jihlava
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Siwek Tomáš
Referenční číslo 6-30-240954

Popis pozice

Jste zkušený manažer kvality a hledáte novou výzvu? Dokážete řídit celý systém jakosti od A do Z? Všechny procesy máme nastaveny, hledáme tedy někoho kdo převezme dobře fungující stroj a pozvedne ho k dokonalosti.

Vaší náplní práce zde bude:

  • Znalost ISO/TS 16949 (specifikuje požadavky na systém managementu jakosti výrobců dílů pro automobilový průmysl)
  • Znalost souvisejících procesů ISO 9001:2000
  • Příprava a provedení Auditů(produktů a systémových auditů)
  • Vývoj stávajících systému Managementu jakosti
  • Péče o zákazníky a dodavatele

Požadavky

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Zkušenost s audity
  • MS Office
  • NJ/AJ na dobré úrovni
  • Dobré organizační a komunikativní schopnosti

Benefity

Nabízíme:
  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 13. a 14. mzda
  • Jazykové kurzy
  • Penzijní připojištění
  • Závodní stravování

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Elektrotechnika | Elektronika | Strojírenství | Manažer | Specialista | Vedoucí | ISO/TS 16949 | Kvalita | Kabely | Quality Manager