Propojení...

MANAŽER KVALITY

Lokalita Kladruby
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 70 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Ulč Daniel
Referenční číslo 9-30-240974

Popis pozice

  • Vedení oddělení kvality (6 podřízených)
  • Zodpovědnost za tvorbu systémů jakosti, zavádění nových postupů kvality
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky i interně napříč firmou
  • Zástupce zákazníka ve společnosti
  • Stanovení plánu interních a externích auditů
  • Optimalizace interních procesů v oblasti kvality
  • Spolupráce na tvorbě vize a strategie firmy
  • Reporting vedení společnosti

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • zkušenosti s řízením týmu na manažerské úrovni
  • Znalost nástrojů kvality (FMEA, kontrolní plány, 8D)
  • Dobrá orientace a zkušenosti s principy štíhlé výroby
  • Dobrá znalost AJ
  • Velmi dobré komunikační, organizační a vyjednávací dovednosti

Benefity

  • příspěvek na dopravu
  • obrovský prostor pro seberealizaci (vytvoření a nastavení systému kvality ve společnosti)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Průmysl | Inženýr | Výroba | Quality inspector