Propojení...

Manager logistiky

Lokalita Plzeňský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 60 000 - 70 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 10 dny
Kontaktní osoba Ulč Daniel
Referenční číslo 9-13-240972

Popis pozice

Máte zkušenosti jako manažer logistiky? Chcete pracovat jako manažer logistiky u jednoho z předních hráčů na trhu? Umíte anglicky? Pak jste náš člověk!

Vaším úkolem bude:

  • Řízení logistických toků společnosti a jejich optimalizace
  • Vypracování logistického konceptu při náběhu nových projektů
  • Schvalování objednávek materiálu, řízení skladových zásob
  • Kalkulace logistických cen
  • Plánování logistických a výrobních procesů
  • Optimalizace nakupovaného množství a ceny surovin a materiálů a skladu hotových výrobků
  • Komunikace s logistickým oddělením zákazníků a dodavatelů

Požadavky

  • zkušenosti s logistikou a jejím vedením
  • komunikativní znalost anglického
  • analytické schopnosti
  • silná a samostatná osobnost

Benefity

  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování na náklady firmy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Logistika | Manažer | Specialista | Logistika | Interní | Externí | Technický produkt | Sklad | Přeprava | Kamionová přeprava | Dodavatelská | Logistics Manager