Propojení...

Logistik - specialista

Lokalita Mladá Boleslav
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-13-244575

Popis pozice

Baví Vás plánování a komunikace? Chcete pracovat v úspěšné společnosti navázané na automobilový průmysl? Pak hledáme právě Vás!

Nabízíme pracovní místo Specialista logistiky. Na této pozici budete mít zodpovědnost za:

  • přesné plánování materiálu pro obalové hospodářství
  • zajištění minimální potřeby skladových zásob
  • každodenní komunikaci se zákazníky
  • spolupráci s výrobou (mistry) a kolegy v zákaznickém servisu

Požadavky

  • znalost angličtiny pro každodenní komunikaci se zákazníky a dopravci
  • schopnost rychle reagovat
  • zkušenost v logistice ve výrobní společnosti
  • silné organizační schopnosti
  • znalost SAP (výhodou)

Benefity

  • 5 týdnů dovolené po prvním odpracovaném roce
  • systém finančních bonusů
  • možnost profesního růstu
  • každodenní využití angličtiny/němčiny

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Engineering | Obchod a marketing | Výroba a provoz | Logistika | Výroba a průmysl | Logistik | Specialista | Balení | Operativní | Distribuce | Logistika | Sklad | Logistician