Logistik Specialista

Plný úvazek
Mzda
0 - 24 600 Kč
Referenční číslo
8-21-365787
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme do výrobní společnosti mimo automotive SPECIALISTU LOGISTIKY.

Náplň práce

  • Zpracování zakázkových listů
  • Komunikace s přepravními společnosti
  • Organizace přímých vývozů
  • Komunikace s kolegy z centrály společnosti v Mnichově i ze závodu v Číně
  • Spolupráce s různými oddělením společnosti (fakturace apod.)
Požadavky

Kvalifikace

  • SŠ/ÚSO
  • Komunikativní AJ
  • Práce s PC zejména Word, Excel, Powerpoint
  • Odolnost vůči stresu
  • Zkušenost s distribuční logistikou je výhodou
Benefity
  • Roční odměna
  • 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti)
  • Kafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví)
  • Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc
  • Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)
  • Peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let, ostatní jubilea – body cafeterie