Propojení...

LOGISTIK

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 000 - 27 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-235226

Popis pozice

Pokud máš nějaké zkušenosti v rámci logistiky, hledáš stabilní zaměstnání a líbí se Tii pracovat pro oblast automotive, neváhej nám poslat svůj životopis na pozici LOGISTIK.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky, dodavateli
  • příprava plánů expedice
  • koordinace aktivit
  • spolupráce s plánovačem výroby
  • evidence materiálů - spotřeby obalů apod.
  • řízení skladových zásob
  • příslušná administrativa

Požadavky

  • angličtina na komunikativní úrovni
  • zkušenosti v rámci obdobné pozice
  • zkušenost s komunikací se zákazníky, obchodními partnery, dodavateli apod.
  • zodpovědnost, samostatnost

Benefity

  • 5 dnů dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • roční bonusy
  • příspěvky na stravování (plně hrazené zaměstnavatelem)
  • věrnostní bonusy po odpracovaných letech
  • vzdělávací kurzy v pracovní době
  • firemní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Průmysl | Inženýr | Konzultant | Manažer | Plánovač | Specialista | Supervizor | Technolog | Vedoucí | Automotive | FMEA | Plasty | Plánování | Technologie | Technický | Strojní | Zákaznická | Logistics specialist