Propojení...

LIKVIDÁTOR/KA i ABSOLVENTI, PARDUBICE

Lokalita Pardubice
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 17 500 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-11-240130

Popis pozice

Pracujte v jedné z nejlépe kapitálově vybavených pojišťoven.

Hledáme vhodné kandidáty se zdravotním vzděláním na pozici LIKVIDÁTOR/KA.

Na této pozici budete:

  • likvidace a revize pojistných událostí
  • čtení lékařských zpráv
  • administrativa

Přidejte se do týmu!

Požadavky

  • vzdělání v oboru zdravotnictví
  • pokročilá znalost MS Office
  • samostatnost
  • smysl pro detail

  • motivující roční bonus počítaný z roční mzdy na základě výkonu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • sickdays
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • sociální fond na dovolenou nebo kulturní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Pojišťovnictví | Management | Ostatní | Konzultace | Specialista | Absolvent | Administrativa | Claims adjuster