Propojení...

LETNÍ BRIGÁDA V COCA-COLE: Zákaznická linka, 20 hod/týden

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 100 - 110 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-244532

Popis pozice

Piješ rád/a Coca-Colu a hledáš si brigádu na léto?
Baví Tě komunikovat s lidmi a chceš pracovat pro světoznámý brand?
Tak nám pošli nám svoje CVčko ještě dnes!

#CocaColahleda #PraveTebe

Co Tě čeká a nemine?

  • Denní kontakt se stávajícími zákazníky společnosti
  • Řešení jejich požadavků, příjem a úpravy objednávek + zadávání těchto informací do SAPu (na to Tě proškolíme)
  • Komunikace s kolegy v terénu
  • Nabízení promočních akcí, prodej produktů společnosti (ale neboj, klasický telemarketing to není)
  • A v neposlední řadě usmívat se a podílet se na budování image Coca-Coly na trhu

Nástup: červenec 2017
Spolupráce: do září 2017
Pracovní doba: 20 hodin týdně (Po-Pá, docházka dle domluvy v čase 8:00 - 16:30)
Lokalita: Praha 9, Coca-Cola HBC Česko a Slovensko
Platové ohodnocení: až 110 Kč/hod.

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxe v oblasti komunikace se zákazníky
  • Příjemné vystupování
  • Orientace na zákazníka

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • Tolik nápojů, které Coca-Cola vyrábí, kolik jen dokážeš v práci vypít
  • Tak super zaškolení, že Ti ho bude každý závidět :)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Telesales | Operátor | Call centre | Help desk | Pasivní | Junior | Rezervace | Call Center Operator