Propojení...

Letní brigáda - Brno Slatina 145 Kč/hod

Lokalita Brno
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 25 000 Kč
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-21-325941

Popis pozice

Brigáda na leto do strojírenské firmy!Pojď se trocha schladit pri zajímavé výrobě klimatizací.

Před nástupem si s Vámi projdeme Vaše budoucí pracoviště ať si utvoříte názor!

Náplní Vaší práce bude:

  • práce ve 2 nebo 3 směnném provozu (dle výběru)
  • obsluha výrobní linky
  • kvalita, kontrola výrobků i montáž a skládaní
  • výpomoc zaměstnancům ve výrobě

Nástup možný IHNED!

Požadavky

  • potřeba odpracovat alespoň 4 týdny, ideálně však 6 týdnů!
  • ochota pracovat ve 2 nebo 3 směnném provozu,
  • pracovat ve stoje
  • spolehlivost a dochvilnost
  • samostatnost, zodpovědnost
  • není nutná praxe z výroby, na vše Vás zaučíme

Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Benefity

Mzda 145 Kč/hod
2 směnný i 3 směnný provoz

Dále dostanete:
  • dotované závodní stravování 55%
  • zajištění pracovních oděvů a pomůcek
  • lékař přímo v závodě (nutný výpis ze zdravotní dokumentace)

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Operátor | Výroba | Production Operator