Propojení...

Letní brigáda 100 Kč/hod, Brno – venkov

Lokalita Kuřim
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 100 Kč/hod.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Vojtaničová Eva
Referenční číslo 3-21-247404

Popis pozice

Láka Vás letní brigáda? Končíte školu a chcete si přivydělat? Nechcete sedět doma? Je pro Vás zajímavá lokalita Kuřim (20 minut od Brna)? Pokud ste odpovědeli ano v tom případě hledáme právě Vás!

Vaší náplní práce bude:

  • montáž a jemná manuální práce s kabeláží a konektory
  • vizuální kontrola komponentů
  • balení výrobků
  • obsluha výrobních zařízení

Nástup možný od 1.7.2017.

Požadavky

  • věk minimálně 18 let
  • výborný zdravotní stav
  • odpracovat minimálně měsíc v období od 1.6.2017 do 30.9.2017 i déle
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu (ranní a noční 12hodinové směny) – dle platného rozvrhu směn včetně sobot a nedělí

Benefity

Příspěvek na závodní stravování
Příplatek za noc, víkend i svátek
Možnost dlouhodobější spolupráce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Lehké pomocné práce | Balení | Operátor | Dělník | Výroba | Směna | Operator