Propojení...

LEAN MANAGER | NYMBURSKO

Lokalita Nymburk
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Čermáková Hana
Referenční číslo 5-30-247342

Popis pozice

Pro našeho klienta působící v automotive hledáme vhodné uchazeče na pozici LEAN MANAGER

Náplň práce:

  • analýzy procesů
  • nacházení slabých míst a navrhování nápravných opatření při využití lean nástrojů a metod
  • podpora systematického rozvoje a vzdělávání pracovníků v oblasti lean managementu
  • zavádění a standardizace prvků lean managementu do výrobních, logistických a ostatních podpůrných procesů
  • zavádění projektového, výrobního a ergonomického konceptu do výroby
  • metodické vedení a koordinace kontinuálního zlepšování
  • kontrola výsledků interních zlepšovacích projektů
  • školení a metodická podpora projektů neustálého zlepšování
  • reporting řediteli závodu a HQ
  • vedení týmu štíhlé výroby

Požadavky

  • zkušenost s praktickým využitím metod a nástrojů lean managementu
  • praxe v automotive
  • aktivní znalost AJ
  • výborné komunikační dovednosti, organizační schopnosti, Time Management

Benefity

  • pololetní mimořádné odměny
  • 13. plat a další benefity
  • pravidelný růst průměrného výdělku
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích
  • mobilní telefon
  • poukázky na sport a masáže

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Manažer | LEAN | Team Manager