LEAN MANAGER

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
5-10-389681-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Víte, co si představit pod pojmem ŠTÍHLÁ VÝROBA? Nebojíte se stát si za svým a prezentovat své nápady kolegům?

Pak hledáme právě Vás na pozici VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ CONTINUOUS IMPROVEMEMT.

Co bude práce obnášet?

  • Zavádět, školit a pravidelně vyhodnocovat účinnost lean metod a nástrojů neustálého zlepšování podle interních principů
  • Budete standardizovat a sjednocovat metody štíhlé výroby a nástroje neustálého zlepšování napříč všemi provozy
  • Budete se podílet na přípravě akčních plánů a zlepšení v rámci IMS
  • Povedete odměňovací systém za zlepšovací návrhy a budete aktivně motivovat všechny zaměstnance k hledání úspor a nových nápadů
  • Povedete projektově řídit zadávání nápravných opatření a kontrolovat jejich realizaci
  • Budete reportovat stav využívání metod systému štíhlé výroby přímo vedení společnosti
  • Budete se podílet na neustálém systematickém rozvoji a aktualizaci metod štíhlé výroby
  • Účastnit se nových projektů a vést své vlastní
  • Podporovat týmy svěřené oblasti k dosažení cílů a školit je v nástrojích štíhlé výroby
  • Mapovat, analyzovat a vizualizovat činnosti závodu
Požadavky
  • SŠ, VŠ vzdělání
  • Pokročilá znalost MS Office (Excel, Power Point, Word a Outlook)
  • Pokročilá znalost AJ/NJ
  • Schopnost organizovat a vést vám není cizí, zároveň jste týmový hráč a přitom pracujete na více aktivitách současně
  • Jste aktivní řidič skupiny B
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • Obědy za 23 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Finanční ohodnocení odpovídající regionu
  • Firemní tarif mobilního operátora až pro 5 čísel
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na masáže apod.