Propojení...

LAKÝRNÍK/BRUSIČ - ZLÍN

Lokalita Zlín
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 19 000 - 22 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Plšek Radoslav
Referenční číslo 10-21-237614

Popis pozice

Pro výrobní společnost sídlící ve Zlíně hledáme LAKÝRNÍKA nebo šikovného BRUSIČE.

Náplň práce:

  • lakování plastových dílů (dveře, nárazníky, lišty - automotive)
  • jedná se o sériovou výrobu
  • místo výkonu: ZLÍN
  • 3 směnný provoz

Požadavky

  • ideálně vyučení v oboru lakýrník, případně malíř/natěrač výhodou
  • zkušenost s lakováním plastů velkou výhodou
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Benefity

  • místo výkonu: Zlín
  • příplatek za práci o víkendu 60%
  • 30% prémie za pracovní výkon
  • stravenky Sodexho ve výši 90,-Kč
  • po 6 měsících převod na dobu neurčitou

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na radoslav.plsek@grafton.cz s uvedením referenčního čísla pozice nebo volejte na tel.: 725 557 583.

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Lakýrník | Směna | Varnisher