Propojení...

KVALITÁŘ, METROLOG VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

Lokalita Žatec
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Trnková Vladimíra
Referenční číslo 8-30-247455

Popis pozice

pro našeho klienta v oblasti automotive hledáme kandidáta, který má praxi v oddělení kvality a metrologie. máte již nějaké zkušenosti, nebo se chcete stát kvalitářem? Neváhejte a pošlete nám životopis.

Náplní práce bude:

  • Navrhování a aktualizace zkušebních postupů
  • laboratorní měření
  • zajištění kalibraci zařízení
  • Zpracovává údaje o opotřebení výrobků
  • Zajišťuje shodu s normou ISO / IEC 17025

Požadavky

  • praxe v oboru 1 rok
  • znalost systém řízení jakosti (ISO / TS 16949, VDA 6.1, QS 9000
  • zkušenost interního auditora
  • znalost nástrojů kvality (FMEA, G8D, statistika)
  • schopnost používat měřicí zařízení a nástroje

Benefity

  • 25 dní dovolené
  • stravenky v hodnotě 70 Kč
  • závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • možnost využívání zvýhodněného telefonního tarifu
  • notebook
  • mobilní telefon
  • vzdělávací a jazykové kurzy
  • firemní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Průmysl | Technik | Kvalita | 5S | 8D | Laboratoř | Měření | Metrologie | Quality inspector