Propojení...

KOORDYNATOR / REKRUTER z językiem: CZESKIM

Lokalita Liberec
Obor
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 - 40 000 Kč
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 9-12-324395

Popis pozice

Do naszej firmy, miasto Liberec - poszukujemy osoby na pozycję: koordynator/rekruter. Jeśli lubisz rekrutację i orientujesz się w środowisku produkcyjnym, możesz spotkać pracę, która zapewni Ci rozrywkę.

Požadavky

Czego się spodziewać:
  • Aktywne wyszukiwanie kandydatów na stanowiska produkcyjne
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami do pracy - skype, telefon
  • Koordynacja pracowników podczas pracy
  • Administracja związana z rozpoczęciem pracy dla nowych pracowników
  • Możliwość pracy zdalnej- home office

Szukamy osoby, która:
  • Posiada doświadczenie w rekrutacji pracowników, lub pracował na podobnej pozycji w produkcji jako np. majster, supervisor, kierownik zmiany.
  • Praca z komputerem nie jest „czarną magią“
  • Nie boi się pracy w terenie
  • Ma dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Posiada prawo jazdy kat. B
  • Posiada własny samochód
  • Dobra znajomość języka polskiego oraz czeskiego

Benefity

W zamian proponujemy:
  • 25 dni urlopu
  • Kupony na posiłki o wartości 80 CZK / dzień
  • Karta Multisport
  • Telefon komórkowy również do celów prywatnych
  • Wspólne imprezy zespołowe
  • Kontynuacja edukacji i rozwoju
  • Przyjazna i odprężająca atmosfera, wspaniali koledzy

Další informace

| HR Consultant