Propojení...

Koordinátor vývoje - rádia, infotainment

Lokalita Mladá Boleslav
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Švingal Ondřej
Referenční číslo 11-10-240971

Popis pozice

Hledáme někoho se zájmem o nové technologie a oblast vývoje v automotive. Konkrétně můžete zasahovat do vývoje nové infotainment jednotky a autoradia!

Co budete mít na pozici KOORDINÁTORA VÝVOJE na starost:

  • Příprava funkční specifikace pro svěřenou oblast
  • Testování dané funkce (zadání pro testera)
  • Analýzy chybovosti
  • Komunikace s dodavatelem a zákazníkem (AJ denně)
  • Komunikace s projektovým vedoucím
  • Reporting
  • Prohlubování znalostí v dané oblasti

Požadavky

Nemusíte nutně splňovat všechny požadavky, co je ale nezbytné:
  • Komunikativní jazyk AJ /NJ pro každodenní jednání s dodavateli a zákazníky
  • Technický (IT) backgroud
  • Zájem o technologie
  • Organizační zdatnost, komunikativnost

Co bude výhoda, ale ne podmínka:
  • Znalost autoelektroniky a elektroniky
  • Zkušenosti s vedením teamu

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Služební mobilní telefon
  • Možnost karierního růstu
  • Práce na projektech

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Management | Quality assurance a testování | Vývoj sw a analýza | Inženýr | Absolvent | Konzultant | Plánovač | Specialista | Supervizor | Technik | Vedoucí | Test | C# | C/C++ | IT | .NET | MS SQL Server | MySQL | PHP | Mobile | Javascript | Java | CSS | Development engineer