KOORDINÁTOR VÝROBY A PRODEJE/ ÚSTÍ NAD LABEM

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-13-340606
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s koordinací a plánováním výroby? Baví Vás přemýšlet systematicky, s cílem uspokojit zákazníka? Hledáme někoho, kdo by dohlížel na plynulost naší chemické výroby.

Náplň práce koordinátora:

  • odpovídá za operativní koordinaci výroby, prodeje a nákupu svěřeného sortimentu
  • rozhoduje/ potvrzuje termíny dílčích expedic produktů s ohledem na optimalizaci vytížení výrobních a expedičních kapacit a segmentaci zákazníků
  • sleduje plnění plánu prodejů podle skupin výrobků a jednotlivých výrobků a adekvátně přizpůsobuje výrobní plán
  • odpovídá za vytváření požadavků na nákup surovin v souladu s plánem výroby
  • zpracovává výrobní plány svěřeného sortimentu pro různá časová období
  • spolupracuje s útvarem dopravy
  • optimalizuje stavy zásob surovin, polotovarů i hotových výrobků z pohledu řízení

toku peněz i celkové nákladovosti

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání s maturitou (ekonomický či chemický obor výhodou)
  • 3 – 5 let zkušenost v oblasti koordinace (plánování)
  • znalost MS Excel (datové zdroje a kontingenční tabulky)
  • plánování a efektivní organizování práce
  • analytické myšlení, problem solving