Propojení...

Koordinátor/ka asistentských služeb s NĚMČINOU, 40 000 Kč

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-12-237866

Popis pozice

Baví Vás komunikace po telefonu, avšak nechcete dělat žádné aktivní oslovování?

Raději byste využili své komunikační dovednosti k pomoci lidem v nesnázích (turisté, motoristé)?

Mluvíte NĚMECKY a vyhovuje Vás směnný provoz, kde si můžete své směny naplánovat dle svých možností?

Mezinárodní společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni, kteří mají na starosti péči o zákazníky - příchozí hovory a řešení jejích požadavků.

Vaší hlavní náplní práce bude:

  • komunikace s německou klientelou - denní využití německého jazyka
  • řešení náhle vzniklých situací
  • administrativní vyřízení
  • komunikace s kolegy a ostatními odděleními

Lokalita: Praha- Karlín
Nástup: IHNED

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • výborná znalost němecekého jazyka - slovem i písmem
  • MS Office - zdatnost + Outlook výhodou
  • vysoká stresuodolnost, schopnost zorientovat se v informacích
  • multitasking
  • komunikativní dovednosti
  • týmový duch

Benefity

  • nadstandardní platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost home-office (výjimečné situace)
  • zázemí významné mezinárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Back office | Executive | Junior | Týmová | Administration