Propojení...

Koordinátor s POLŠTINOU

Lokalita Liberec
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč
Zveřejněno před 19 dny
Kontaktní osoba Podlahová Kateřina
Referenční číslo 11-12-321690

Popis pozice

Mluvíš polsky a zajímáš se o HR? Baví tě práce v terénu namísto sezení v kanceláři? Hledáme projektového koordinátora a právě Ty můžeš být tím, koho potřebujeme! Přidej se k nám!

Co budeš přes den dělat:

  • vyhledávat zaměstnance zejména na dělnické pozice na polském trhu
  • tvořit inzeráty
  • komunikovat s uchazeči přes facebook
  • vést osobní pohovory
  • komunikovat s úřady práce
  • pomáhat zaměstnancům při nástupu do firmy
  • řešit administrativní úkoly spojené s péčí o zaměstnance
  • koordinovat zaměstnance na směnách ve firmě

Nástup možný ihned.
Flexibilní pracovní doba.
Mzda 30 - 35 000 Kč v hrubém.

Požadavky

  • znalost polštiny a češtiny na pokročilé úrovni je nutností
  • výborné vyjednávací dovednosti
  • vysoká míra flexibility (časová, prostorová)
  • zkušenosti na pozici koordinátora/náboráře velkou výhodou!
  • ŘP skupiny B a vlastní automobil

Benefity

  • měsíční bonusy závislé na výkonu
  • 26 dní volna ročně
  • 2 sick days
  • stravenky 80 Kč/den
  • cafeterie v hodnotě 1000-1200 Kč/měsíc
  • mobil k soukromým účelům
  • občerstvení na pracovišti

HR a administrativa a právo | Administrativa | HR | Recruiter | Recruitment | Recruiter