Propojení...

KOORDINÁTOR PROCESŮ - PRÁVNÍ ODDĚLENÍ

Lokalita Královéhradecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 28 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-12-235337

Popis pozice

Jste systematický, máte dobré organizační schopnosti a vztah či zájem o právo?

Pak by vás mohla zaujmout právě tato pozice, kterou nyní do Hradce Králové obsazujeme.

Na pozici Koordinátora procesů v právním oddělení budete mít na starosti

  • optimalizace procesů řízení žalob
  • koordinace jednotlivých kroků soudních řízení
  • organizace a monitorování procesu exekučních řízení
  • účast na optimalizaci procesů k smírnému řešení případů

Požadavky

  • VŠ vzdělání - právo, ekonomie, management
  • schopnost domluvit se anglicky v běžné denní komunikaci
  • logické myšlení, organizovanost
  • drive a chuť se učit a neustále zlepšovat
  • zájem o oblast práva

Benefity

  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • smlouva na dobu neurčitou
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • možnost kariérního růstu
  • důkladné zaškolení
  • společnost nabízí unikátní know-how ve svém oboru

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Obchod a marketing | Právo | Analytika | Logistika | Obchod | Koncipient | Právník | Analytik | Plánovač | Specialista | Manažer | Business development manager | Junior | Podnikový | Logistika | Marketing | Obchodní analýzy | Servis / služby | Finance | Lawyer