Propojení...

KONZULTANT EKONOMIKY - IT

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Tomíček Jakub
Referenční číslo 12-10-229892

Popis pozice

Baví Vás spojení IT a ekonomiky? Máte v obou oblastech zkušenosti? Pak čekám právě na Váš životopis.

Vaší náplní práce bude:

  • implementace IS, analýza požadavku klienta a návrh řešení v systému
  • konzultace a školení
  • sledování a návrh zapracování legislativních změn do IS
  • poradenství klientům
  • vedení projektů

Požadavky

  • vzdělání v oblasti ekonomiky
  • ekonomické znalosti a orientaci v české legislativě a zákonech
  • znalost mzdové problematiky a dále účtování ve skladovém hospodářství a ve výrobě výhodou
  • znalost databází SQL
  • aplikace MS Office (MS Word, MS Excel, MS Outlook)

Benefity

  • práci v moderní, procesně orientované společnosti
  • zajímavé projekty
  • možnost růstu
  • mobil notebook

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Konzultace | Konzultant | ERP | IT Consultant