Propojení...

KONTROLOR KVALITY (Karviná)

Lokalita Karviná
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 16 000 - 18 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Matulová Heczková Iveta
Referenční číslo 4-21-237679

Popis pozice

Máte pracovní zkušenosti z oblasti kvality?
Máte znalost čtení technické dokumentace a měřením (přístroji, šuplerou apod.)?

Pak nám zašlete svůj životopis na pozici Kontrolora kvality:

  • kontrola kvality výrobků, ale i vstupního materiálu
  • měření šuplerou, popř.dalšími měřidly v rámci kontroly kvality
  • práce podle technických výkresů
  • kontrola dodržování postupů ve výrobě, logistice a dalších odděleních
  • provedení záznamu o neshodném výrobku a řešení neshody
  • třísměnný provoz

Nástup IHNED

Pracoviště: Karviná

Požadavky

  • SOU technického zaměření
  • znalost čtení a práce dle technické dokumentace
  • znalost měření šuplerou, popř.dalšími měřícími přístroji velkou výhodou
  • zkušenosti s prací na oddělení kvality
  • znalost systémů řízení kvality výhodou
  • znalost procesu svařování (CO2) výhodou
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci

Benefity

  • výkonnostní prémie
  • osobní hodnocení
  • docházkový bonus
  • příspěvek na stravné

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Kontrolor | Operátor | Dělník | Technický | Kvalita | Quality inspector