Propojení...

KONTROLA KVALITY- až 28 000 Kč, nástup do kmene

Lokalita Liberec
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 21 000 - 30 000 Kč
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Dvořáková Hana
Referenční číslo 11-21-322995

Popis pozice

Máš praxi ve výrobě a chceš postoupit na pozici VÝSTUPNÍ KONTROLA KVALITY? U nás můžeš na tuto pozici nastoupit ihned, a to přímo do kmene!

Tak se nám ozvi!

Náplň práce VÝSTUPNÍ KONTROLA KVALITY

  • kontrola obrobených dílů dle kritérií
  • ruční začišťování dílů
  • balící práce

Mzda 21 - 28 000 Kč dle praxe a zkušeností

Nástup přímo do kmene!

Místo práce: Hrádek nad Nisou, svozy z Liberce, Frýdlantu a okolí zajištěny.

Požadavky

  • praxe ve výrobě min. 1 rok (na pozici operátor výroby, dělník ve výrobě...)
  • spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12ky, krátký/dlouhý týden)

Benefity

  • motivační systém odměn
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • svozové autopbusy z Liberce (Rybníček) a z Frýdlantska
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
+ další zaměstnanecké výhody (např. kulturní a společenské akce, dětský atd.)

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Průmysl | Hutnictví / metalurgie | Dělník | Operátor | Kvalita | Montáž | Směna | Výroba | Production Operator