Propojení...

KONSTRUKTÉR|VÝROBNÍ SPOLEČNOST|45 000 KČ|

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-242503

Popis pozice

Hledáte společnost, která Vám poskytne stabilní zázemí, možnost využít své zkušenosti v oblasti konstrukce a posune Vás ještě o krok dál. Pokud Vás láká oblast výroby a chce se podílet na úžasných projektech, které pak můžete denně vidět kolem sebe, pak neváhejte.

V tuto chvíli hledáme pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost, kandidáty na pozici "KONSTRUKTÉR|VÝROBNÍ SPOLEČNOST|45 000 KČ|".

Náplň práce:

  • tvorba konstrukce výrobků
  • tvorba designu komponentů
  • příprava technických řešení a jejich obhajoba
  • koordinace vyhotovení prototypů
  • kontrola zavedení výrobku do sériové výroby
  • odpovědnost za konstrukční návrh
  • kooperace s dalšími členy týmu na probíhajících konstrukčních projektech

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - jsme mezinárodní společnost, prezentace projektů zákazníkům
  • znalost CAD systému - preferujeme 3D CAD SW (CATIA, AutoCAD 3D, Creo, Pro/E, atd.)
  • v naší společnosti jsme jeden tým - proto týmového ducha sebou
  • své technické myšlení u nás využijete na 100%
  • řidičský průkaz skupiny B

Benefity

  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • variabilní systém odměn
  • možnost kariérního posunu
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • možnosti jak dál kariérně růst

Pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Inženýr | Konstruktér / projektant | Specialista | Technik | Automotive | AutoCAD | CAD/CAM | CATIA | Výroba | Technický | Strojní | Senior | ProE | Design engineer