Propojení...

KONSTRUKTÉR - nadstandardní platové ohodnocení

Lokalita Pilsen
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 55 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 27 dny
Kontaktní osoba Kučová Michaela
Referenční číslo 9-30-244402

Popis pozice

Hledají se KONSTRUKTÉŘI!!!

Baví vás konstrukce a ovládáte Catii, SolidWorks, SolidEdge nebo Inventor? Chcete pracovat ve společnosti, která vám umožní práci na nových projektech, s novými technologiemi a také možnost kariérního růstu? Pošlete nám životopis.

A co budete náplní vaší práce?

  • Tvorba 3D dokumentace, výkresové a projektové dokumentace
  • Modifikace na základě dané technologie
  • Stanovování specifikací a jejich realizaci
  • Nalézání inovativních řešení
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce na testování produktů a zadávání podmínek pro testy
  • Prezentování výsledků zákazníkovi

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na pozici konstruktéra
  • Znalost 3D CAD programů (SolidWorks, Catia, SolidEdge)
  • Komunikativní znalost anglického/německého jazyka
  • 3D myšlení a představivost

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • finanční ohodnocení fix + pohyblivá složka 10-15%
  • příspěvek na penzijní připojištění 3-5% mzdy + životní pojištění 3-5% mzdy
  • výkonnostní bonus 3000 Kč + profit bonus 3000 Kč
  • flexibilní pracovní doba (core 8:30 – 15:30)
  • placené jazykové a odborné vzdělání
  • ovocný a pitný režim
  • firemní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Konstruktér / projektant | CAD/CAM | CATIA | SolidEdge | Design engineer