Propojení...

KONSTRUKTÉR LISOVACÍCH NÁSTROJŮ, 35 000 Kč/měs.

Lokalita Jihočeský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Lišková Zuzana
Referenční číslo 167039

Popis pozice

Využijte příležitost pracovat ve stabilní výrobní mezinárodní společnosti v Písku, na pozici Konstruktér lisovacího nářádí.

Náplň práce:

  • konstruktér střižných lisovacích nástrojů a přípravků
  • tvorba konstrukce dle zadaných podkladů, výkresové dokumentace, řešení a zapracování připomínek
  • komunikace s kolegy v zahraničí, převážně mateřská společnost ve Francii
  • komunikace v AJ podmínkou
  • komunikaci s oddělením montáže a metrologií

Požadavky

  • SŠ vzdělání technického směr
  • znalost konstrukčních programů (výhoda Solidworks, možno Catia a jiné)
  • komunikativní znalost anglického jazyka na dobré úrovni
  • technické myšlení
  • samostatnost a časová flexibilita
  • schopnost pracovat pod tlakem

Společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností a znalostí kandidáta, 35 000,-Kč/měs.
  • práci v zahraniční pobočce
  • hodnocení dle znalostí a výsledků
  • firemní benefity (závodní stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dopravu, dovolenou, sport)
  • 5 týdnů dovolené
  • zaškolení na dané pozici
  • možnost stáže v zahraničí, služební cesty

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Konstruktér / projektant | Lisování | Design engineer