Propojení...

KONSTRUKTÉR - KOVY

Lokalita Nový Jičín
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 24 hodinami
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-241303

Popis pozice

Pro tradiční a stabilní společnost, která rozšiřuje své výrobní kapacity, hledáme šikovné KONSTRUKTÉRY.

Pozice KONSTRUKTÉRA je vhodná i pro absolventy, kteří získali zkušenosti v průběhu studia a orientují se v některém z 3D software.

Náplní práce je:

  • Výpočty a konstrukce
  • Zhotovování 3D modelů a výkresů
  • Spolupráce v projektovém týmu
  • Provádění technických změn

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost některého 3D Software (Catia, Inventor)
  • Německý nebo anglický jazyk na úrovni A2
  • Zkušenosti na obdobné pozici (ideálně kovy)

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • zkrácená pracovní doba o půl hodiny/den
  • penzijní připojištění - max 1000Kč
  • jazykové kurzy
  • možnost postoupit v platové třídě výměnou za zkrácení dovolené

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Konstruktér / projektant | CATIA | Inventor | Kovy | Design engineer