Propojení...

KONSTRUKTÉR - INOVACE VE VÝROBĚ

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Bezecný Daniel
Referenční číslo 16-30-234143

Popis pozice

Chtěli byste se podílet na vývoji nových strojů pro vlastní užití firmy po světě? Pak se pojďme pobavit.
V týmu společně s elektro konstruktéry bude Vaším cílem strojní část na globálních nebo lokálních projektech potravinářské firmy - pokrok v automatizaci, využívání robotů nebo úplně nový balící stroj. To jsou první projekty, které by Vás v nové práci čekaly.

Požadavky

  • praxe v oblasti automatizace, robotizace nebo obalových materiálů
  • využívání angličtiny pro denní komunikaci s manažery z ciziny (B2)
  • strojní vzdělání
  • znalost 3D programů (firma používá AutoCad a Creo)
  • možnost krátkodobého občasného cestování (Mexiko, USA, Finsko, Belgie, Holandsko)

Benefity

  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • možnost kariérního posunu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Potravinářství | Konstruktér / projektant | Konstrukce / návrh | Strojní | Design engineer