Propojení...

KONSTRUKTÉR ELEKTRO s AJ, absolventi vítáni

Lokalita Jihočeský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Labajová Adéla
Referenční číslo 7-30-227040

Popis pozice

Pro významnou výrobní společnost v Českých Budějovicích hledáme kandidáty na pozice Konstruktéra.

Budete součástí vývojového oddělení, zabývající se navrhováním nových technologií a strojů. Vaší náplní práce bude tvorba konstrukční dokumentace elektrických strojů, výpočty, simulace pro nové stroje a inovace stávajících.

Vaše práce bude velmi různorodá, jedná se o zakázkovou výrobu.

Pozice je vhodná pro zkušené konstruktéry i pro absolventy.

Požadavky

  • vysokoškolské technické vzdělání strojní nebo elektrotechnické
  • komunikativní angličtina
  • dobrá znalost AutoCad nebo Autodesk Inventor
  • zkušenost s výpočty a simulacemi velkou výhodou
  • zodpovědnost a týmový duch

Benefity

  • nástupní mzda od 30 000 Kč
  • měsíční a roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí stabilní prosperující firmy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Elektrotechnika | Energetika | Inženýr | Konstruktér / projektant | Absolvent | AutoCAD | Inventor | Design engineer