Propojení...

KONSTRUKTÉR ELEKTRICKÝCH STROJŮ, České Budějovice

Lokalita Jihočeský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 36 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 měsíci
Kontaktní osoba Labajová Adéla
Referenční číslo 7-30-228883

Popis pozice

Na pozici Konstruktéra elektrických strojů hledáme vhodného kandidáta s anglickým jazykem na komunikativní úrovni, znalostí AutoCAD/Autodesk Inventor a s aktivním přístupem k řešení problémů. Splňujete tyto podmínky? Pak hledáme právě Vás! Zašlete svůj životopis na adela.labajova@grafton.cz.

Náplní Vaší práce bude:

  • návrhy a vývoj elektrických netočivých strojů
  • provádění výpočtů a simulací pro podporu konstrukce
  • konstrukční zpracování zakázek
  • tvorba výrobní dokumentace
  • tvorba technologických postupů

Požadavky

  • VŠ technického směru (obor elektrické stroje, elektrotechnika nebo elektroenergetika)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost programu AutoCAD/Autodesk Inventor

Benefity

  • mimořádné odměny
  • roční odměna (1,5 - 2 násobek mzdy)
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí stabilní prosperující firmy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Energetika | Strojírenství | Konstruktér / projektant | AutoCAD | Elektromotory | SW | Design engineer