Propojení...

KOMODITNÍ NÁKUPČÍ

Lokalita Kraj Vysočina
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Günther Robert
Referenční číslo 6-13-236078

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením a řízením poptávek v komoditním nákupu? Zodpovědnost za přípravu přehledů cenových nabídek a případné změny pro výběr dodavatele?
Správu materiálových a dodavatelských dat? Jste zvyklí plnit dané cíle? Využijte tedy této příležitosti!

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického směru
  • praxe v komoditním nákupu nebo zastoupení nákupu v projektovém týmu
  • prezentační a taktické dovednosti
  • dobrá znalost AJ pro běžnou komunikaci, další jazyk výhodou
  • ŘP sk. B
  • znalost systému SAP(R/3) výhodou

Benefity

  • 13., 14. plat
  • prémie, odměny, příspěvky
  • dovolená navíc
  • odborné vzdělávání
  • jazykové vzdělávání hrazené firmou
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • firemní a kulturní akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Engineering | Nákup | Obchod | Strojírenství | Nákupčí | Specialista | Dodavatelská | Nákup | Nepřímý materiál | SAP | Strategie | Purchaser